час
|
падзеі
|
ўдзельнікаў
|
месца правядзення
|
Адказы.
|
09.00-12.00
|
Віртуальная выстава і гутарка ў школьнай бібліятэцы «Вітамінны алфавіт»
|
навучэнцы школ
|
школьная бібліятэка
|
бібліятэкары
|
09.00-10.00
|
Кансультацыя для бацькоў
«Як знайсці і развіць здольнасці дзяцей?»
|
бацькі вучняў
|
каб. №48с
|
Зайчык Ю.А.
|
10.00-10.45
|
Удзел у акцыі «Падтрымай птушак».
|
1 клас
|
дашкольная тэрыторыя
|
Анішчук Л.В
|
11.00-12.00
|
Спартыўнае свята "У здаровым целе - здаровы дух"
|
2 клас
|
гімназіі н/шк
|
Козел Е.Н
|
10.00-11.00
|
ГЗ «Клас вачыма кожнага»
|
3 клас
|
каб. №1
|
Зайчык Ю.А.
|
11.00-12.00
|
Гульнявая праграма «Падарожжа на астравы здароўя і спорту»
|
4 клас
|
каб.№4
|
Пратасевіч В.А
|
10.30-11.30
|
Пагуляем у валейбол
|
9-11 класы
|
трэнажорная зала
|
Андрэйчук Е.Н
|
11.00-12.00
|
Яго гульня «Лепшы англійскі геній»
|
5 клас
|
каб.№ 36
|
Літвінчук Т.І
|
11.00-12.00
|
Прагляд і абмеркаванне фільма "Хутчэй, вышэй, мацней"
|
6 клас
|
каб.№41
|
Пракапчук А.В
|
11.00-12.00
|
Развіваючы ўрок «У свеце марфалогіі»
|
7 клас
|
каб.№26
|
Урэкій М.В
|
11.00-12.00
|
Яго гульня «Запісы планет жывёл»
|
8 клас
|
каб.№21
|
Грыцук А.А
|
11.00-12.00
|
Інтэлектуальная кветка "Беларуская скарбонка"
|
9 клас
|
каб.№24
|
Рубашэўская І.В
|
11.00-12.00
|
Інтэрактыўная гульня "Сардэчна запрашаем у ЗША!"
|
10 клас
|
каб.№ 27
|
Бондар В.А
|
10.00-11.40
|
Факультатыўны курс «Агульны факультатыў па гісторыі Беларусі»
|
11 клас
|
каб.№25
|
Мешчанчук А.В
|
11.30-13.00
|
Спартыўныя гульні
|
навучэнцы школ
|
трэнажорная зала
|
Андрэйчук Е.Н
|
Школьная бібліятэка працуе па графіку,
праводзяцца факультатыўныя і гуртковыя мерапрыемствы
Аб'ява
Гурт "Голас званоў" пройдзе 12 лютага
не будзе кантактаваць з бальніцай Ралевіч І.Н
Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў
па жаданні вучняў і іх бацькоў
12 лютага
настаўнік
|
выкладаецца прадмет
|
час кансультацыі
|
кабінет
|
Літвінчук Т.І
|
англійская мова
|
10.00-11.00
|
каб. №46
|
Пракапчук А.В
|
фізіка / матэматыка
|
10.00-11.00
|
каб.№41
|
Урэкій М.В
|
русский язык и литература
|
10.00-11.00
|
каб.№26
|
Грыцук А.А
|
біялогіі
|
10.00-11.00
|
каб.№45
|
Рубашэўская І.В
|
Беларуская мова і літаратура
|
10.00-11.00
|
каб.№24
|
Бондар В.А
|
англійская мова
|
10.00-11.00
|
каб.№ 28
|